Resultatlista Bessemerloppet 22.02.2004

H50
     1 Mikael Slotte                           Sågmyra Sk                           3:00:47    +0:00:00  
     2 Per-Johan Jansson                       Almunge Ik                           3:07:10    +0:06:23  
     3 Jan Molén                               Östervåla If                         3:09:01    +0:08:14  
     4 Rolf Lindgren                           Brovallens If                        3:09:02    +0:08:15  
     5 Ove Johansson                           Fjärdhundra Sk                       3:10:24    +0:09:37  
     6 Per-Erik Lindholm                       If Åland                             3:11:09    +0:10:22  
     7 John-Arne Lindström                     Enebybergs If                        3:14:49    +0:14:02  
     8 Jan-Olov Johnsson                       Strömsbergs If Sk                    3:15:32    +0:14:45  
     9 Ingemar Karlsson                        Strömsbergs If Sk                    3:15:40    +0:14:53  
    10 Erland Sangfeldt                        Uppsala                              3:18:01    +0:17:14  
    11 Peter Ståhl                             Gävle Skidkamrater                   3:19:09    +0:18:22  
    12 Anders Andersson                        Vassand If                           3:20:36    +0:19:49  
    13 Raine Heikkilä                          Värmdö If                            3:27:27    +0:26:40  
    14 Ulf Uddbäck                             Gävle Skidkamrater                   3:29:04    +0:28:17  
    15 Lars Vartianinen                        If Åland                             3:29:36    +0:28:49  
    16 Bo Jansson                              Skanska If                           3:30:47    +0:30:00  
    17 Lars Jakobsson                          Telia If                             3:30:59    +0:30:12  
    18 Leif Lindén                             If Åland                             3:32:12    +0:31:25  
    19 Erik Svensson                           Gävle Skidkamrater                   3:32:22    +0:31:35  
    20 Roland Sjögren                          Rembo Ik                             3:32:44    +0:31:57  
    21 Alvar Andersson                         Ik Rex                               3:36:10    +0:35:23  
    22 Brage Eklund                            If Åland                             3:50:00    +0:49:13  
    23 Per Häggblom                            Sva Mif                              3:51:14    +0:50:27  
    24 Tage Lundberg                           Riddarnas If                         3:52:05    +0:51:18  
    25 Mats Ola Eriksson                       Öregrunds Ik                         3:53:20    +0:52:33  
    26 Gert Georgsson                          Gimo If Skidklubb                    3:56:07    +0:55:20  
    27 Bengt-Ove Eriksson                      Alunda                               4:00:50    +1:00:03  
    28 Bengt-Göran Stjerna                     Almunge                              4:00:57    +1:00:10  
    29 Kenneth Andersson                       Storviks If                          4:01:15    +1:00:28  
    30 Kari Antilla                            Åshammars Ik                         4:01:43    +1:00:56  
    31 Bengt-Göran Wikström                    Gävle Skidkamrater                   4:02:52    +1:02:05  
    32 Roland Nillson                          Ilsbo Sk                             4:08:43    +1:07:56  
    33 Gisslar Åke                             Stockholmspostens Ik                 4:09:18    +1:08:31  
    34 Jan Ellström                            Högbo Gif                            4:11:27    +1:10:40  
    35 Sture Mattsson                          Åland                                4:13:51    +1:13:04  
    36 Lars Karlsson                           Nynäs Ik                             4:14:33    +1:13:46  
    37 Torsten Larsson                         Bonbiz Sk                            4:26:32    +1:25:45  
    38 Lars Hedström                           Enebybergs If                        4:36:24    +1:35:37  
    39 Börje Sjögren                           Jädraås Aik                          4:37:14    +1:36:27  
    40 Ingmar Hilton                           Enebybergs If                        4:39:12    +1:38:25  
    41 Sören Lagger                            Ik Jarl                              4:46:48    +1:46:01  
    42 Westman Lars                            Spik                                 4:56:05    +1:55:18  
    43 Peter Rydqvist                          Lm Ericsson Ik                       5:04:21    +2:03:34  
    44 Patrik Karlsson                         Mälarö Sok                           5:21:20    +2:20:33  
    45 Jerker Sjögren                          Hedesunda If                         5:29:10    +2:28:23  
    46 Göran Tillberg                          Skimf                                6:01:18    +3:00:31  

Printed 2004-02-22 17:12:16 Emit timing system